picterman (picterman) wrote,
picterman
picterman

Десна.

"Рівень води в річці Десна в Чернігові впав до мінімуму за 140 років спостережень, повідомив голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко.

"Станом на ранок сьогоднішнього дня маємо показник 145 см над "0" поста. Для порівняння, нормальним середнім рівнем для Десни в цей період вважається 680 см над "0" поста. Оскільки зазвичай щороку на цей час припадає пік весняної повені. Нині метеорологи б'ють тривогу - різниця з нормою становить більше 5 метрів. Подібна ситуація і в інших територіях області", - повідомив Прокопенко.

Він додав, що така ситуація зафіксована вперше за 140 років досліджень. У разі спеки і відсутності опадів влітку рівень води може досягти критичного - до 50-70 см над "0" поста.

За словами Прокопенка, крім кліматичних факторів, зневодненню водойм також сприяє неконтрольоване осушення територій і стихійне розорення луків і пасовищ у прибережних захисних смугах.

У зв'язку з цим при ОДА створили спеціальну робочу групу з представників Державної екологічної інспекції, Держгеокадастру і Деснянського басейнового управління водних ресурсів, які будуть інспектувати ситуацію в регіоні."
Tags: країна наймитів
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments