picterman (picterman) wrote,
picterman
picterman

Януууукоооовііч, януууукоооовііч...

https://www.msn.com/en-xl/europe/europe-top-stories/russia-hosts-new-kyrgyzstan-leader-on-his-1st-foreign-trip/ar-BB1dZAmL?ocid=iehp&li=BBKxOg5

"Росія приймає нового лідера Киргизстану в першій закордонній поїздці"

"МОСКВА (AP) - Президент Росії Володимир Путін у середу прийняв новообраного президента Киргизстану, висловивши надію на політичну стабільність у країні Центральної Азії, яка нещодавно відбулася жорстока зміна уряду втретє за останні 15 років.

Садир Жапаров виграв 79% під час президентських виборів у Киргизстані 10 січня - перемога, яка прийшла трохи більше ніж через три місяці після того, як його натовпи протестуючих звільнили з тюрми.
Виступаючи на початку переговорів у Кремлі, Путін висловив надію, що конституційні зміни, очолювані Жапаровим, допоможуть "нормалізувати внутрішньополітичну ситуацію".

Російський лідер також пообіцяв, що Росія допоможе Киргизії протистояти спалаху коронавірусу. Влада Киргизстану схвалили російську розроблену вакцину "Супутник V", і зусилля щодо імунізації в країні розпочнуться найближчим часом.

Киргизстан, який є членом економічних альянсів та альянсів, в яких домінує Росія, є російською авіабазою і залежить від економічної підтримки Москви. Раніше це було місце американської авіаційної бази, яка служила ключовим транспортним вузлом для війни в Афганістані.

52-річний Жапаров запевнив Путіна, що членство в очолюваних Росією союзах залишається "політичним та економічним пріоритетом" для його країни.
Жапаров відбував 11-річний термін покарання за звинуваченням у викраденні губернатора області на тлі суперечки про золоту шахту, коли його звільнили демонстранти, які оскаржували результати жовтневих парламентських виборів.

Відразу після звільнення Жапаров мобілізував прихильників, що кидають камінь, для виселення президента Сооронбая Жеенбекова з посади. Потім він розпочав швидку виборчу кампанію, значно перевищивши своїх суперників.

Хвилі стали третім випадком за 15 років, коли лідера 6,5-мільйонної нації на кордоні з Китаєм витіснило народне повстання. Як і попередні заколоти, що звалили президентів у 2005 та 2010 роках, останні хвилювання були спричинені суперництвом кланів, яке рухає політику країни.
На референдумі, який проводився паралельно із січневими виборами президента, 81% виборців Киргизстану підтримали посилення президентських повноважень. Відповідні конституційні зміни мають бути затверджені іншим плебісцитом."
-------------------------------------
ось така "хуйня малята" (с).
готуйтеся....
Tags: "мудрий та працьовитий нарід" (с), "спасіба житєлям данбаса...!", "чому бідні бо...", гешефт понад усе!, злидні, рузькє мір!, щоб ви бляді подохли!
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments